2023

Koniec kadencji Powiatowej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych

W związku z upływem kadencji Powiatowej Społecznej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych starosta słupski Paweł Lisowski oraz członek Zarządu Powiatu Słupskiego Marcin Kowalczyk podziękowali jej członkom za podejmowane przedsięwzięcia na rzecz środowiska osób z niepełnosprawnościami.

W skład Rady wchodzili:

Joanna Lipczyńska – przedstawicielka gminy Główczyce;

Maciej Chaberski -  przedstawiciel gminy Kępice;

Zofia Stodoła - Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Dorosłym „Przystań”;

Ewa Raszyk - przedstawiciel gminy Słupsk;

Renata Wismont – Stowarzyszenie Przyjaciół Niepełnosprawnych „Dajmy im Radość” w Słupsku.

Działania Rady i wyrażane opinie stanowiły pomoc przy realizacji powiatowych zadań z zakresu rehabilitacji społecznej i zawodowej osób z niepełnosprawnościami.

Powiatowa Społeczna Rada ds. Osób Niepełnosprawnych zakończyła swoją kadencję.

Zaproszenie na IV sesję Rady Powiatu Słupskiego

Przewodniczący Rady Powiatu Słupskiego Jan Olech zaprasza na IV sesję Rady Powiatu Słupskiego, którą zwołuje zgodnie z art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym na dzień 25 czerwca 2024 roku, godz. 13.00 (wtorek), w sali konferencyjnej nr 202 Starostwa Powiatowego w Słupsku

Powiatowe Zawody Sportowo – Pożarnicze jednostek OSP za nami

Na stadionie sportowym w Główczycach (gmina Główczyce) odbyły się Powiatowe Zawody Sportowo – Pożarnicze jednostek OSP zorganizowane przez Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Słupsku, Komendę Miejską PSP w Słupsku i Gminę Główczyce.

Umowy na modernizację dróg powiatowych podpisane

Na konferencji prasowej z udziałem starosty słupskiego, wicestarosty, członków Zarządu Powiatu, dyrektora ZDP i przedstawicieli wykonawców POL-DRÓG Gdańsk Sp. z o.o. i Furges Sp. z o.o podpisano umowy na zadanie pod nazwą „Modernizacja dróg powiatowych na terenie Powiatu Słupskiego”, dofinansowane w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład – Program Inwestycji Strategicznych.