Koniec kadencji Powiatowej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych

W związku z upływem kadencji Powiatowej Społecznej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych starosta słupski Paweł Lisowski oraz członek Zarządu Powiatu Słupskiego Marcin Kowalczyk podziękowali jej członkom za podejmowane przedsięwzięcia na rzecz środowiska osób z niepełnosprawnościami.

W skład Rady wchodzili:

Joanna Lipczyńska – przedstawicielka gminy Główczyce;

Maciej Chaberski -  przedstawiciel gminy Kępice;

Zofia Stodoła - Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Dorosłym „Przystań”;

Ewa Raszyk - przedstawiciel gminy Słupsk;

Renata Wismont – Stowarzyszenie Przyjaciół Niepełnosprawnych „Dajmy im Radość” w Słupsku.

Działania Rady i wyrażane opinie stanowiły pomoc przy realizacji powiatowych zadań z zakresu rehabilitacji społecznej i zawodowej osób z niepełnosprawnościami.

Powiatowa Społeczna Rada ds. Osób Niepełnosprawnych zakończyła swoją kadencję.

Podsumowanie LXII sesji Rady Powiatu Słupskiego

28 listopada br. w słupskim Starostwie odbyła się LXII sesja Rady Powiatu Słupskiego.

Zaproszenie na LXII sesję Rady Powiatu Słupskiego

Przewodniczący Rady Powiatu Słupskiego Jan Olech zaprasza na LXII sesję Rady Powiatu Słupskiego, którą zwołuje zgodnie z art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (Dz. U. z 2022 r. poz. 1526, z późn. zm.) na dzień 28 listopada 2023 roku, godz. 13:00 (wtorek), w sali konferencyjnej 202 Starostwa.

Dzień Pracownika Socjalnego

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego Zarząd Powiatu spotkał się z dyrektorami i pracownikami domów pomocy społecznej , Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Słupsku oraz Centrum Administracyjnego Domów dla Dzieci w Ustce.