2023

Konwent Wójtów i Burmistrzów Powiatu Słupskiego

Kwietniowy Konwent Wójtów i Burmistrzów Powiatu Słupskiego z udziałem samorządowców i zaproszonych gości: PKG Słupsk, Bioelektra Group S.A., Lęborskie Hospicjum Stacjonarne,  Firma Provectus VR, był doskonałą okazją do:

- omówienia ważnych dla regionu zagadnień związanych z m.in gospodarką odpadami, metodami naliczania poziomu recyklingu oraz bieżącą działalnością Związku Powiatowo-Gminnego;

- zapoznania się z projektem budowy Stacjonarnego Hospicjum w Pogorzelicach oraz z projektem edukacyjnym opartym o technologii wirtualnej rzeczywistości – (Nie)Bezpiecznie wokół nas.

Zaproszenie na IV sesję Rady Powiatu Słupskiego

Przewodniczący Rady Powiatu Słupskiego Jan Olech zaprasza na IV sesję Rady Powiatu Słupskiego, którą zwołuje zgodnie z art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym na dzień 25 czerwca 2024 roku, godz. 13.00 (wtorek), w sali konferencyjnej nr 202 Starostwa Powiatowego w Słupsku

Powiatowe Zawody Sportowo – Pożarnicze jednostek OSP za nami

Na stadionie sportowym w Główczycach (gmina Główczyce) odbyły się Powiatowe Zawody Sportowo – Pożarnicze jednostek OSP zorganizowane przez Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Słupsku, Komendę Miejską PSP w Słupsku i Gminę Główczyce.

Umowy na modernizację dróg powiatowych podpisane

Na konferencji prasowej z udziałem starosty słupskiego, wicestarosty, członków Zarządu Powiatu, dyrektora ZDP i przedstawicieli wykonawców POL-DRÓG Gdańsk Sp. z o.o. i Furges Sp. z o.o podpisano umowy na zadanie pod nazwą „Modernizacja dróg powiatowych na terenie Powiatu Słupskiego”, dofinansowane w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład – Program Inwestycji Strategicznych.