Przejdź do treści
Dofinansowanie z budżetu państwa
Projekty unijne
Fundusz dróg samorządowych
19.04
2023

Konwent Wójtów i Burmistrzów Powiatu Słupskiego

Kwietniowy Konwent Wójtów i Burmistrzów Powiatu Słupskiego z udziałem samorządowców i zaproszonych gości: PKG Słupsk, Bioelektra Group S.A., Lęborskie Hospicjum Stacjonarne,  Firma Provectus VR, był doskonałą okazją do:

- omówienia ważnych dla regionu zagadnień związanych z m.in gospodarką odpadami, metodami naliczania poziomu recyklingu oraz bieżącą działalnością Związku Powiatowo-Gminnego;

- zapoznania się z projektem budowy Stacjonarnego Hospicjum w Pogorzelicach oraz z projektem edukacyjnym opartym o technologii wirtualnej rzeczywistości – (Nie)Bezpiecznie wokół nas.

 

 

11.09
2023

XIX Słupskie Pokopki

XIX SŁUPSKIE POKOPKI zbliżają się wielkimi krokami. W tym roku ponownie spotykamy się w Karzniczce 1 października o godzinie 10:00. Serdecznie zapraszamy!

26.09
2023

Podsumowanie LIX sesji Rady Powiatu Słupskiego

26 września br. w słupskim Starostwie odbyła się LIX sesja Rady Powiatu Słupskiego, zwołana przez Przewodniczącego Rady Powiatu Słupskiego Jana Olecha.

19.09
2023

Zaproszenie na na LIX sesję Rady Powiatu Słupskiego

Przewodniczący Rady Powiatu Słupskiego, Jan Olech, zaprasza na LIX sesję Rady Powiatu Słupskiego, którą zwołuję zgodnie z art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (Dz. U. z 2022 r., poz. 1526 z póżn. zm.) na dzień 26 września 2023 roku.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Deklaracja dostępności | Wykonanie i obsługa techniczna AlfaTV | Archiwum strony