2023

Nabór na opiekuna do pracy z dziećmi z ukraińskiej pieczy zastępczej

- Wymagania niezbędne: wykształcenie wyższe pedagogiczne, znajomość języka ukraińskiego;

- Doświadczenie: 2 letni staż pracy;

- Przyjmowanie zgłoszeń: do 10.11.2023 r;

- Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny;

- Dokumenty należy składać w wersji papierowej w siedzibie Starostwa Powiatowego w Słupsku, przy ul. Szarych Szeregów 14 – Biuro Obsługi Mieszkańca lub w formie elektronicznej na adres mlukaczyk@powiat.slupsk.pl

- - Załączniki do pobrania:

Kwestionariusz osobowy

2024

Umowa na unijne dofinansowanie na realizację nagłośnienia hali ZSOiT w Ustce podpisana

W Urzędzie Marszałkowskim w Gdańsku podpisana została umowa na realizację operacji pod nazwą: Nagłośnienie hali widowiskowo-sportowej przy Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Ustce podpisana.

2024

Pierwsze zgromadzenie Słupskiego Związku Powiatowo – Gminnego w nowej kadencji

W słupski Starostwie odbyło się pierwsze posiedzenie Zgromadzenia Słupskiego Związku Powiatowo – Gminnego w nowej kadencji samorządowej.