2021

Drugi termin składania wniosków o nagrody Starosty Słupskiego za osiągnięcia sportowe

Informujemy, iż w dniu 14 kwietnia w Dzienniku Urzędowym Województwa Pomorskiego http://edziennik.gdansk.uw.gov.pl/actbymonths została opublikowana Uchwała Nr XXVI/225/2021 Rady Powiatu Słupskiego z dnia 30 marca 2021 r., zmieniająca uchwałę w sprawie przyjęcia Regulaminu przyznawania wyróżnień i nagród Starosty Słupskiego za wysokie wyniki sportowe w międzynarodowym lub krajowym współzawodnictwie sportowym. Zgodnie z którą istnieje możliwość składania wniosków o wyróżnienia i nagrodę Starosty Słupskiego w drugim terminie, tj. do 30 kwietnia 2021 roku. Wnioski można składać w Biurze Obsługi Mieszkańca Starostwa Powiatowego w Słupsku lub droga elektroniczną.

Szczegółowe informacje (regulamin i wniosek) można znaleźć na stronie BIP powiatu pod linkiem: tutaj

2021

Punkty szczepień w powiecie słupskim

Przedstawiamy mapę aktualnych miejsc szczepień (aktualizowanych na bieżąco) na terenie powiatu słupskiego.

Drona Matrice 300 RTK w powiecie słupskim

Od dzisiaj samorząd powiatowy posiada specjalistycznego drona Matrice 300 RTK, który został zakupiony ze środków pozyskanych z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.