Przejdź do treści
Dofinansowanie z budżetu państwa
Projekty unijne
Fundusz dróg samorządowych
22.05
2023

Obchody Dnia Strażaka

Tegoroczne obchody Dnia Strażaka  z udziałem władz samorządowych i służb mundurowych odbyły się 22 maja br. na placu przy Komendzie Miejskiej PSP w Słupsku.

Uroczystości były okazją do uhonorowania strażaków za działalność na rzecz ochrony przeciwpożarowej i pomoc w realizacji zadań poprawiających bezpieczeństwo mieszkańców powiatu przez starostę słupskiego Pawła Lisowskiego, pełniącego jednocześnie funkcję Prezesa Powiatowego ZOSP w Słupsku. Były również okazją do podziękowania wszystkim druhom, którzy z narażaniem życia i zdrowia ruszają do akcji ratowniczych na terenie powiatu.

 

 

29.02
2024

Akcja profilaktyczna dla mieszkańców

Już 13 marca br., wraz z nadejściem wiosny, ruszy pierwsza w tym roku akcja profilaktyczna zorganizowana przez samorząd Powiatu Słupskiego, która będzie miała na celu przebadanie mieszkańców powiatu w kierunku chorób czerniaka.

23.02
2024

Kulturalna Wiosna w Powiatem Słupskim

Czy tak jak my z niecierpliwością wyczekujecie wiosny? Jeśli tak, to mamy dla Was ekscytującą wiadomość! Razem z Centrum Kultury Powiatu Słupskiego ruszamy z niezwykłym projektem "Kulturalna wiosna z Powiatem Słupskim".

20.02
2024

Zaproszenie na LXVI sesję Rady Powiatu Słupskiego

Przewodniczący Rady Powiatu Jan Olech zaprasza na LXVI sesję Rady Powiatu Słupskiego, którą zwołuje zgodnie z art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (Dz. U. z 2022 r., poz.1526, z późn. zm.), na dzień 27 lutego 2024 roku, godz. 13.00, w sali konferencyjnej nr 202 Starostwa Powiatowego w Słupsku, ul. Szarych Szeregów 14.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Deklaracja dostępności | Wykonanie i obsługa techniczna AlfaTV | Archiwum strony