Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Odkrywaj www.visit.ustka.pl

Aby w czasie pandemii koronawirusa wesprzeć turystykę naszego regionu, Powiat Słupski włączył się w kampanię promocyjną Ustki i Ziemi Słupskiej pod hasłem „Zostań mistrzem wypoczynku” skierowanej do osób wybierających aktywne formy wypoczynku.

Jednym z elementów kampanii jest uruchomienie nowej strony turystycznej www.visit.ustka.pl, na której znajduje się zakładka pn. "Ziemia Słupska" promująca atrakcje turystyczne całego powiatu słupskiego. W nadchodzących tygodniach zakładka zostanie rozbudowana o ciekawe dla Państwa informacje takie jak szlaki i ścieżki turystyczne czy też propozycje jednodniowych wycieczek po regionie słupskim.

Kampania realizowana jest przez Urząd Miasta Ustka przy wsparciu samorządów Powiatu Słupskiego, Gminy Ustka, Lokalnej Organizacji Turystycznej "Ustka i Ziemia Słupska" oraz wielu przedsiębiorców branży turystycznej z regionu słupskiego.

Będziemy Was informować o poszczególnych elementach tej nowej kampanii, tak byście mogli odkrywać ulubione miejsca mistrzów wypoczynku w Ustce i na Ziemi Słupskiej #mistrzwypoczynku

Testy na koronawirusa już w Słupsku

Centrum funkcjonuje na terenie kampusu Akademii Pomorskiej w Słupsku przy ul. Westerplatte 64/Kozietulskiego. Test mogą wykonać osoby, które zgłoszą się na infolinię - tel. 58 727 05 05 i zostaną zakwalifikowane przez operatora do badania.