Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Odkrywaj www.visit.ustka.pl

Aby w czasie pandemii koronawirusa wesprzeć turystykę naszego regionu, Powiat Słupski włączył się w kampanię promocyjną Ustki i Ziemi Słupskiej pod hasłem „Zostań mistrzem wypoczynku” skierowanej do osób wybierających aktywne formy wypoczynku.

Jednym z elementów kampanii jest uruchomienie nowej strony turystycznej www.visit.ustka.pl, na której znajduje się zakładka pn. "Ziemia Słupska" promująca atrakcje turystyczne całego powiatu słupskiego. W nadchodzących tygodniach zakładka zostanie rozbudowana o ciekawe dla Państwa informacje takie jak szlaki i ścieżki turystyczne czy też propozycje jednodniowych wycieczek po regionie słupskim.

Kampania realizowana jest przez Urząd Miasta Ustka przy wsparciu samorządów Powiatu Słupskiego, Gminy Ustka, Lokalnej Organizacji Turystycznej "Ustka i Ziemia Słupska" oraz wielu przedsiębiorców branży turystycznej z regionu słupskiego.

Będziemy Was informować o poszczególnych elementach tej nowej kampanii, tak byście mogli odkrywać ulubione miejsca mistrzów wypoczynku w Ustce i na Ziemi Słupskiej #mistrzwypoczynku

2020

Informacja dotycząca organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Słupsku w czasie pandemii

Drodzy mieszkańcy! Jeśli planujecie załatwić ważne sprawy w naszym urzędzie, przeczytajcie koniecznie informacje dotyczące organizacji pracy Starostwa w czasie trwania pandemii koronawirusa.

Zarząd Powiatu z absolutorium za 2019 rok

30 czerwca br. odbyła się XIX Sesja Rady Powiatu Słupskiego, podczas której radni udzielili jednogłośnie absolutorium Zarządowi Powiatu. Za udzieleniem wotum zaufania głosowało 21 radnych.