Przejdź do treści
Dofinansowanie z budżetu państwa
Projekty unijne
Fundusz dróg samorządowych
29.08
2023

Podsumowanie LVIII sesji Rady Powiatu Słupskiego

 
Podczas sierpniowej LVIII sesji Rady Powiatu Słupskiego, zwołane przez Przewodniczącego Rady Powiatu Jana Olecha w dniu 29 sierpnia br., radni zdecydowali o przyjęciu przez Powiat Słupski:
- od Nadleśnictwa Warcino środków (2,4 mln zł) na finansowanie przebudowy drogi powiatowej nr 1167G na odcinku Biesowiczki- Lipnik (gmina Kępice) oraz
- od Nadleśnictwa Dretyń środków (2 mln zł) na finansowanie przebudowy drogi powiatowej nr 1147G na odcinku Darnowo- granica powiatu (gmina Kępice).
 
W związku z kończącymi się wakacjami radni przyjęli również plan sieci publicznych szkół ponadpodstawowych i specjalnych mających siedzibę na obszarze powiatu słupskiego, który ma obowiązywać od 1 września br. Zapoznali się także ze sprawozdaniami z działalności Państwowych Gospodarstw Wodnych Wody Polskie za 2022 rok.
 
Sierpniowa sesja była też okazją do nagrodzenia wyróżniających się w pracy funkcjonariuszy policji z terenu powiatu, którzy pod koniec lipca obchodzili swoje święto.
 
 
 
 
22.05
2024

Umowa na unijne dofinansowanie na realizację nagłośnienia hali ZSOiT w Ustce podpisana

W Urzędzie Marszałkowskim w Gdańsku podpisana została umowa na realizację operacji pod nazwą: Nagłośnienie hali widowiskowo-sportowej przy Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Ustce podpisana.

20.05
2024

Pierwsze zgromadzenie Słupskiego Związku Powiatowo – Gminnego w nowej kadencji

W słupski Starostwie odbyło się pierwsze posiedzenie Zgromadzenia Słupskiego Związku Powiatowo – Gminnego w nowej kadencji samorządowej.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Deklaracja dostępności | Wykonanie i obsługa techniczna AlfaTV | Archiwum strony