Przejdź do treści
Dofinansowanie z budżetu państwa
Projekty unijne
Fundusz dróg samorządowych
31.10
2023

Podsumowanie LXI sesji Rady Powiatu Słupskiego

 
31 października br. odbyła się LXI sesja Rady Powiatu Słupskiego, podczas której radni m.in.:
  • przyjęli Program współpracy powiatu słupskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2024 rok;
  • zdecydowali o wysokości opłat na 2024 r. za usunięcie pojazdu z drogi i jego parkowanie na parkingu strzeżonym oraz wysokości kosztów powstałych w razie odstąpienia od usunięcia pojazdu oraz o wysokości opłat za usunięcie i przechowywanie statków lub innych obiektów pływających;
  • wyrazili zgodę na zawarcie umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego;
  • przyjęli pomoc finansową od gminy Kępice na realizację zadania pn. Przebudowa drogi powiatowej nr 1160G od granicy powiatu słupskiego w kierunku miejscowości Mzdówko (gmina Kępice).
 
Na październikowym posiedzeniu przyjęto również uchwały w sprawie diet radnych Powiatu Słupskiego oraz w sprawie ustalenia zasad zwrotu kosztów podróży służbowej radnego Powiatu Słupskiego. Radni zapoznali się też z informacją Wojewódzkiego Inspektora Ochrony Środowiska o stanie środowiska na terenie powiatu słupskiego za 2022 rok.
 
 
sesja Rady w październiki 2023
 
 
22.05
2024

Umowa na unijne dofinansowanie na realizację nagłośnienia hali ZSOiT w Ustce podpisana

W Urzędzie Marszałkowskim w Gdańsku podpisana została umowa na realizację operacji pod nazwą: Nagłośnienie hali widowiskowo-sportowej przy Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Ustce podpisana.

20.05
2024

Pierwsze zgromadzenie Słupskiego Związku Powiatowo – Gminnego w nowej kadencji

W słupski Starostwie odbyło się pierwsze posiedzenie Zgromadzenia Słupskiego Związku Powiatowo – Gminnego w nowej kadencji samorządowej.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Deklaracja dostępności | Wykonanie i obsługa techniczna AlfaTV | Archiwum strony