Przejdź do treści
Dofinansowanie z budżetu państwa
Projekty unijne
Fundusz dróg samorządowych
31.10
2023

Podsumowanie LXI sesji Rady Powiatu Słupskiego

 
31 października br. odbyła się LXI sesja Rady Powiatu Słupskiego, podczas której radni m.in.:
  • przyjęli Program współpracy powiatu słupskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2024 rok;
  • zdecydowali o wysokości opłat na 2024 r. za usunięcie pojazdu z drogi i jego parkowanie na parkingu strzeżonym oraz wysokości kosztów powstałych w razie odstąpienia od usunięcia pojazdu oraz o wysokości opłat za usunięcie i przechowywanie statków lub innych obiektów pływających;
  • wyrazili zgodę na zawarcie umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego;
  • przyjęli pomoc finansową od gminy Kępice na realizację zadania pn. Przebudowa drogi powiatowej nr 1160G od granicy powiatu słupskiego w kierunku miejscowości Mzdówko (gmina Kępice).
 
Na październikowym posiedzeniu przyjęto również uchwały w sprawie diet radnych Powiatu Słupskiego oraz w sprawie ustalenia zasad zwrotu kosztów podróży służbowej radnego Powiatu Słupskiego. Radni zapoznali się też z informacją Wojewódzkiego Inspektora Ochrony Środowiska o stanie środowiska na terenie powiatu słupskiego za 2022 rok.
 
 
sesja Rady w październiki 2023
 
 
29.11
2023

Podsumowanie LXII sesji Rady Powiatu Słupskiego

28 listopada br. w słupskim Starostwie odbyła się LXII sesja Rady Powiatu Słupskiego.

21.11
2023

Zaproszenie na LXII sesję Rady Powiatu Słupskiego

Przewodniczący Rady Powiatu Słupskiego Jan Olech zaprasza na LXII sesję Rady Powiatu Słupskiego, którą zwołuje zgodnie z art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (Dz. U. z 2022 r. poz. 1526, z późn. zm.) na dzień 28 listopada 2023 roku, godz. 13:00 (wtorek), w sali konferencyjnej 202 Starostwa.

21.11
2023

Dzień Pracownika Socjalnego

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego Zarząd Powiatu spotkał się z dyrektorami i pracownikami domów pomocy społecznej , Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Słupsku oraz Centrum Administracyjnego Domów dla Dzieci w Ustce.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Deklaracja dostępności | Wykonanie i obsługa techniczna AlfaTV | Archiwum strony