Przejdź do treści
Dofinansowanie z budżetu państwa
Projekty unijne
Fundusz dróg samorządowych
29.07
2021

Powiat Słupski partnerem Europe Direct

Powiat Słupski będzie partnerem kolejnej edycji projektu związanego z funkcjonowaniem Punktu Informacji Europejskiej EUROPE DIRECT. Poniżej informacje od Centrum Inicjatyw Obywatelskich o funkcjonowaniu punktu w latach 2021 – 2025.

O Punkcie...

EUROPE DIRECT Słupsk rozpoczął swoją działalność 01 maja 2021 roku w związku z otrzymaniem przez Centrum Inicjatyw Obywatelskich w Słupsku dofinansowania z Unii Europejskiej na lata 2021-2025.

EUROPE DIRECT Słupsk zlokalizowany jest w siedzibie Centrum Inicjatyw Obywatelskich w Słupsku, przy ul. Sienkiewicza 19. Osoby zainteresowane działalnością Punktu oraz tematyką unijną zapraszamy do kontaktu zarówno osobistego w siedzibie, po uprzednim umówieniu z konsultantem, jak i telefonicznego (+48531163429), czy mailowego (europedirect@cio.slupsk.pl) w godzinach pracy ED Słupsk tj. od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00, z wyjątkiem dni, w których organizowane będą wydarzenia w terenie.
 

Cel:

Celem EUROPE DIRECT Słupsk jest przekazywanie zainteresowanym osobom rzetelnej, bezpłatnej informacji na temat Unii Europejskiej.

Czym się zajmuje punkt?

EUROPE DIRECT Słupsk, aby uzyskać założony cel, zorganizuje w Słupsku i regionie wydarzenia, w których będzie informował mieszkańców o działalności Punktu oraz zachęci ich do rozmowy na tematy europejskie.

W ramach Planu Komunikacji na 2021 rok, EUROPE DIRECT Słupsk planuje zorganizować szereg akcji informacyjnych i promocyjnych oraz edukacyjnych dla mieszkańców subregionu słupskiego.

Więcej informacji tutaj.

 

02.02
2021

Punkty szczepień w powiecie słupskim

Przedstawiamy mapę aktualnych miejsc szczepień (aktualizowanych na bieżąco) na terenie powiatu słupskiego.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Deklaracja dostępności | Wykonanie i obsługa techniczna AlfaTV | Archiwum strony