Powiatowo - Gminne Święto Plonów w Swołowie - fotorelacja

Powiatowo Gminne Święto Plonów zorganizowane zostało w Swołowie - stolicy Krainy w Kratę. Tegoroczne dożynki były pod wieloma względami wyjątkowe. W tym roku do powiatowych konkursów zgłoszono z całego powiatu rekordową liczbę 64chlebów, 54 wieńców i 16 stoisk kół gospodyń wiejskich. Gwiazdą wydarzenia był Sławomir, który po koncercie rozdawał autografy swoim fanom. Nie zabrakło domowych przysmaków i wypieków, a wśród wielu atrakcji każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

XVIII Słupskie Pokopki – święto ziemniaka

XVIII SŁUPSKIE POKOPKI zbliżają się wielkimi krokami. W tym roku ponownie spotykamy się w Karzniczce 2 października.

Umowa na przebudowę drogi powiatowej 1172G w Dębnicy Kaszubskiej podpisana

Umowa na przebudowę drogi powiatowej 1172G w miejscowości Dębnica Kaszubska - Etap II (Gmina Dębnica Kaszubska) podpisana.