Przejdź do treści
Dofinansowanie z budżetu państwa
Projekty unijne
Fundusz dróg samorządowych
17.11
2023

Projekt "Dostępny Powiat Słupski" zakończony

Dostępny Powiat Słupski to projekt, którego głównym celem była poprawa dostępności do usług publicznych świadczonych przez Starostwo Powiatowe w Słupsku. Najważniejszym złożeniem była likwidacji barier dla osób z niepełnosprawnościami oraz szczególnymi potrzebami.

W ramach zwiększenia dostępności architektonicznej zakupiono m. in. mapy brajlowskie, tyflograficzne tablice i tabliczki informacyjne oraz materace ewakuacyjne. Zwiększono również dostępność cyfrową na stronie internetowej powiatu słupskiego oraz dostępność komunikacyjno - informacyjną poprzez dostosowanie m. in. stanowisk obsługi w Biurze Obsługi Mieszkańca do osób ze specjalnymi potrzebami.

Projekt w całości został sfinansowany ze środków Programu Operacyjnego Wiedza, Edukacja, Rozwój na lata 2014-2020. Więcej na ten temat kliknij.

 

 

Foto - dostępność powiatu

 

Foto - dostępność powiatu

 

Foto - dostępność powiatu

 

Foto - dostępność powiatu

 

Foto - dostępność powiatu

 

 

 

 

18.06
2024

Zaproszenie na IV sesję Rady Powiatu Słupskiego

Przewodniczący Rady Powiatu Słupskiego Jan Olech zaprasza na IV sesję Rady Powiatu Słupskiego, którą zwołuje zgodnie z art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym na dzień 25 czerwca 2024 roku, godz. 13.00 (wtorek), w sali konferencyjnej nr 202 Starostwa Powiatowego w Słupsku

17.06
2024

Powiatowe Zawody Sportowo – Pożarnicze jednostek OSP za nami

Na stadionie sportowym w Główczycach (gmina Główczyce) odbyły się Powiatowe Zawody Sportowo – Pożarnicze jednostek OSP zorganizowane przez Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Słupsku, Komendę Miejską PSP w Słupsku i Gminę Główczyce.

12.06
2024

Umowy na modernizację dróg powiatowych podpisane

Na konferencji prasowej z udziałem starosty słupskiego, wicestarosty, członków Zarządu Powiatu, dyrektora ZDP i przedstawicieli wykonawców POL-DRÓG Gdańsk Sp. z o.o. i Furges Sp. z o.o podpisano umowy na zadanie pod nazwą „Modernizacja dróg powiatowych na terenie Powiatu Słupskiego”, dofinansowane w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład – Program Inwestycji Strategicznych.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Deklaracja dostępności | Wykonanie i obsługa techniczna AlfaTV | Archiwum strony