Przejdź do treści
Dofinansowanie z budżetu państwa
Projekty unijne
Fundusz dróg samorządowych
17.11
2023

Projekt "Dostępny Powiat Słupski" zakończony

Dostępny Powiat Słupski to projekt, którego głównym celem była poprawa dostępności do usług publicznych świadczonych przez Starostwo Powiatowe w Słupsku. Najważniejszym złożeniem była likwidacji barier dla osób z niepełnosprawnościami oraz szczególnymi potrzebami.

W ramach zwiększenia dostępności architektonicznej zakupiono m. in. mapy brajlowskie, tyflograficzne tablice i tabliczki informacyjne oraz materace ewakuacyjne. Zwiększono również dostępność cyfrową na stronie internetowej powiatu słupskiego oraz dostępność komunikacyjno - informacyjną poprzez dostosowanie m. in. stanowisk obsługi w Biurze Obsługi Mieszkańca do osób ze specjalnymi potrzebami.

Projekt w całości został sfinansowany ze środków Programu Operacyjnego Wiedza, Edukacja, Rozwój na lata 2014-2020. Więcej na ten temat kliknij.

 

 

Foto - dostępność powiatu

 

Foto - dostępność powiatu

 

Foto - dostępność powiatu

 

Foto - dostępność powiatu

 

Foto - dostępność powiatu

 

 

 

 

29.11
2023

Podsumowanie LXII sesji Rady Powiatu Słupskiego

28 listopada br. w słupskim Starostwie odbyła się LXII sesja Rady Powiatu Słupskiego.

21.11
2023

Zaproszenie na LXII sesję Rady Powiatu Słupskiego

Przewodniczący Rady Powiatu Słupskiego Jan Olech zaprasza na LXII sesję Rady Powiatu Słupskiego, którą zwołuje zgodnie z art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (Dz. U. z 2022 r. poz. 1526, z późn. zm.) na dzień 28 listopada 2023 roku, godz. 13:00 (wtorek), w sali konferencyjnej 202 Starostwa.

21.11
2023

Dzień Pracownika Socjalnego

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego Zarząd Powiatu spotkał się z dyrektorami i pracownikami domów pomocy społecznej , Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Słupsku oraz Centrum Administracyjnego Domów dla Dzieci w Ustce.

13.11
2023

Koncert słupskiej Filharmonii w Damnicy

To był wzruszający koncert Polskiej Filharmonii Sinfonia Baltica im. Wojciecha Kilara w Słupsku pod dyrekcją Aliny Ratkowskiej, w wyjątkowym dniu, w 105. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, w zabytkowym miejscu w Pałacu w Damnicy i z wyjątkowymi gośćmi.

11.11
2023

Świętujemy 11 listopada

11 listopada - Narodowe Święto Niepodległości

31.10
2023

Podsumowanie LXI sesji Rady Powiatu Słupskiego

31 października br. w Starostwie odbyła się LXI sesja Rady Powiatu Słupskiego.

27.10
2023

Konkurs fotograficzny 2023 rozstrzygnięty

Znamy już laureatów Konkursu fotograficznego "Przyroda powiatu w obiektywie - edycja 2023". Komisja wyłoniła laureatów w trzech kategoriach wiekowych.

23.10
2023

Nabór na opiekuna do pracy z dziećmi z ukraińskiej pieczy zastępczej

Wymagane dokumenty należy składać do 10 listopad br.

18.10
2023

Koniec kadencji Powiatowej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych

Powiatowa Społeczna Rada ds. Osób Niepełnosprawnych zakończyła swoją kadencję.

13.10
2023

Dzień Edukacji Narodowej w szkołach powiatu

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej starosta słupski oraz członek Zarządu Powiatu Słupskiego spotkali się z dyrektorami i nauczycielami jednostek oświatowych powiatu słupskiego.

10.10
2023

Konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży rozstrzygnięty

W Starostwie odbyło się podsumowanie Konkursu plastycznego dla dzieci i młodzież szkól podstawowych z terenu powiatu słupskiego pt. „Twój zdrowy i bezpieczny wypoczynek letni – pocztówka z wakacji”, przeprowadzonego przez Powiat Słupski wraz z Powiatową Stacją Sanitarno – Epidemiologiczną w Słupsku.

10.10
2023

Nowy obiekt sportowy w Rolniczaku otwarty

W Zespole Szkół Agrotechnicznych w Słupsku - Rolniczak, którego organem prowadzącym jest samorząd Powiatu Słupskiego, powstał nowy obiekt do ćwiczeń fitness składający się z urządzeń do street workoutu oraz siłowni zewnętrznej.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Deklaracja dostępności | Wykonanie i obsługa techniczna AlfaTV | Archiwum strony