Stypendia i nagrody sportowe wręczone

Jest się czym chwalić, sportowcy z powiatu słupskiego mają naprawdę wspaniałe osiągnięcia. Trenują z zaangażowaniem i pasją pod okiem doświadczonych trenerów, reprezentując region słupski na zawodach krajowych i międzynarodowych.
Podczas dzisiejszej uroczystości Zarząd Powiatu Słupskiego wręczył zawodnikom i trenerom:
- nagrody za sukcesy sportowe w 2022 roku oraz
- stypendia na 2023 rok za osiągnięcia uzyskane w minionym roku kalendarzowym.
Łączna kwota stypendiów, które wypłacane będą w okresie od 1 marca do 31 grudnia br., to 35 tys. zł.
Wszystkim wyróżnionym składamy serdeczne gratulacje i życzymy kolejnych sukcesów.

Nabór kandydatów do Rady Seniorów Powiatu Słupskiego

Trwa nabór kandydatów do Rady Seniorów Powiatu Słupskiego. Zgłoszenia przejmowane są do 17 maja br.

Rada Seniorów Powiatu Słupskiego zakończyła kadencję

Na ostatnim w tej kadencji posiedzeniu, 12 kwietnia w słupskim Starostwie, członkowie Rady podsumowali swoją działalność mijającej kadencji.