2023

Stypendia i nagrody sportowe wręczone

Jest się czym chwalić, sportowcy z powiatu słupskiego mają naprawdę wspaniałe osiągnięcia. Trenują z zaangażowaniem i pasją pod okiem doświadczonych trenerów, reprezentując region słupski na zawodach krajowych i międzynarodowych.
Podczas dzisiejszej uroczystości Zarząd Powiatu Słupskiego wręczył zawodnikom i trenerom:
- nagrody za sukcesy sportowe w 2022 roku oraz
- stypendia na 2023 rok za osiągnięcia uzyskane w minionym roku kalendarzowym.
Łączna kwota stypendiów, które wypłacane będą w okresie od 1 marca do 31 grudnia br., to 35 tys. zł.
Wszystkim wyróżnionym składamy serdeczne gratulacje i życzymy kolejnych sukcesów.

2024

Umowa na unijne dofinansowanie na realizację nagłośnienia hali ZSOiT w Ustce podpisana

W Urzędzie Marszałkowskim w Gdańsku podpisana została umowa na realizację operacji pod nazwą: Nagłośnienie hali widowiskowo-sportowej przy Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Ustce podpisana.

2024

Pierwsze zgromadzenie Słupskiego Związku Powiatowo – Gminnego w nowej kadencji

W słupski Starostwie odbyło się pierwsze posiedzenie Zgromadzenia Słupskiego Związku Powiatowo – Gminnego w nowej kadencji samorządowej.