Przejdź do treści
Dofinansowanie z budżetu państwa
Projekty unijne
Fundusz dróg samorządowych
22.03
2023

Stypendia kulturalne przyznane

 

Zarząd Powiatu Słupskiego przyznał stypendia kulturalne na 2023 rok mieszkańcom powiatu, zajmującym się twórczością artystyczną, upowszechnianiem i ochroną dóbr kultury.

Dzięki temu już w najbliższym czasie w naszym regionie zostaną zrealizowane ciekawe inicjatywy i projekty:

  • wykonanie serii fotografii techniką guma chromianowa;
  • wydanie ▪️ tomiku poezji w językach polskim i kaszubskim; ▪️ książki „Moje podwórko, Moja mała ojczyzna”; ▪️ antologii poezji polsko-peruwiańskiej ▪️ płyty Zespołu Pomorzacy;
  • organizacja dwóch koncertów z utworami Agnieszki Osieckiej;
  • stworzenie cyklu linorytów przedstawiających Słowiński Park Narodowy.

Lista nagrodzonych: https://powiat.slupsk.pl/strona/stypendia

 
 

 

18.06
2024

Zaproszenie na IV sesję Rady Powiatu Słupskiego

Przewodniczący Rady Powiatu Słupskiego Jan Olech zaprasza na IV sesję Rady Powiatu Słupskiego, którą zwołuje zgodnie z art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym na dzień 25 czerwca 2024 roku, godz. 13.00 (wtorek), w sali konferencyjnej nr 202 Starostwa Powiatowego w Słupsku

17.06
2024

Powiatowe Zawody Sportowo – Pożarnicze jednostek OSP za nami

Na stadionie sportowym w Główczycach (gmina Główczyce) odbyły się Powiatowe Zawody Sportowo – Pożarnicze jednostek OSP zorganizowane przez Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Słupsku, Komendę Miejską PSP w Słupsku i Gminę Główczyce.

12.06
2024

Umowy na modernizację dróg powiatowych podpisane

Na konferencji prasowej z udziałem starosty słupskiego, wicestarosty, członków Zarządu Powiatu, dyrektora ZDP i przedstawicieli wykonawców POL-DRÓG Gdańsk Sp. z o.o. i Furges Sp. z o.o podpisano umowy na zadanie pod nazwą „Modernizacja dróg powiatowych na terenie Powiatu Słupskiego”, dofinansowane w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład – Program Inwestycji Strategicznych.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Deklaracja dostępności | Wykonanie i obsługa techniczna AlfaTV | Archiwum strony