Przejdź do treści
Dofinansowanie z budżetu państwa
Projekty unijne
Fundusz dróg samorządowych
06.10
2023

Szkolili się w zakresie wymagań uchwał antysmogowych

 

W słupskim Starostwie odbyły się  warsztaty na temat praktycznych aspektów kontroli w zakresie wymagań uchwał antysmogowych przyjętych dla województwa pomorskiego, zorganizowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego. W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego oraz straży gminnych i miejskich z powiatu słupskiego i oraz powiatów ościennych. Podczas warsztatów, składających się z części praktycznej i teoretycznej, omówione zostały zagadnienia prawne związane z uchwałami antysmogowymi oraz techniczne aspekty kontroli w domowych kotłowniach.

 

 

22.05
2024

Umowa na unijne dofinansowanie na realizację nagłośnienia hali ZSOiT w Ustce podpisana

W Urzędzie Marszałkowskim w Gdańsku podpisana została umowa na realizację operacji pod nazwą: Nagłośnienie hali widowiskowo-sportowej przy Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Ustce podpisana.

20.05
2024

Pierwsze zgromadzenie Słupskiego Związku Powiatowo – Gminnego w nowej kadencji

W słupski Starostwie odbyło się pierwsze posiedzenie Zgromadzenia Słupskiego Związku Powiatowo – Gminnego w nowej kadencji samorządowej.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Deklaracja dostępności | Wykonanie i obsługa techniczna AlfaTV | Archiwum strony