2021

Uwaga kierowcy! Wydłużone terminy m.in. na rejestrację pojazdu

Termin na zgłoszenie nabycia, rejestrację oraz zawiadomienie o zbyciu pojazdu został wydłużony do 60 dni i dotyczy pojazdów zakupionych, sprowadzonych z zagranicy lub sprzedanych po 1 lipca 2021 roku.

2021

Wakacyjne połączenia autobusowe do najciekawszych turystycznie miejsc powiatu słupskiego

Na tegoroczne wakacje samorząd powiatu słupskiego zaplanował coś wyjątkowego. Po raz pierwszy, uruchomiona zostanie specjalna siatka sezonowych linii użyteczności publicznej do najciekawszych atrakcji turystycznych regionu słupskiego.

2021

Punkty szczepień w powiecie słupskim

Przedstawiamy mapę aktualnych miejsc szczepień (aktualizowanych na bieżąco) na terenie powiatu słupskiego.