Przejdź do treści
Dofinansowanie z budżetu państwa
Projekty unijne
Fundusz dróg samorządowych
19.09
2022

Wojewódzkie Święto Plonów w Debrznie

 

W dn. 17-18 września br. w Debrznie odbyło się Pomorskie Święto Plonów. Powiat Słupski przez dwa dni wspólnie z oddziałem promocji Starostwa Powiatowego promowało walory Koło Gospodyń Wiejskich z Lulemina w gm. Kobylnica oraz Koło Gospodyń Wiejskich z Barcina w gm. Kępice. Na scenie dożynek wojewódzkich wystąpił Zespół Skotawianie z Dębnicy Kaszubskiej. Dodatkowo przy powiatowym stoisku warsztaty poprowadził artysta rzeźbiarz Zenon Frąckiewicz.
W konkursie na wieniec nasz powiat reprezentowało: KGW Gąbino z gminy Ustka oraz KGW Głobino-Stanięcino z gminy Słupsk.
Zarząd powiatu reprezentowali starosta słupski Paweł Lisowski i członek zarządu Marcin Kowalczyk.
Serdecznie dziękujemy wszystkim mieszkańcom zaangażowanym w promocję naszego regionu oraz spółce PKS Słupsk S.A., która zapewniła dojazd na to wydarzenie.

 

 

11.09
2023

XIX Słupskie Pokopki

XIX SŁUPSKIE POKOPKI zbliżają się wielkimi krokami. W tym roku ponownie spotykamy się w Karzniczce 1 października o godzinie 10:00. Serdecznie zapraszamy!

26.09
2023

Podsumowanie LIX sesji Rady Powiatu Słupskiego

26 września br. w słupskim Starostwie odbyła się LIX sesja Rady Powiatu Słupskiego, zwołana przez Przewodniczącego Rady Powiatu Słupskiego Jana Olecha.

19.09
2023

Zaproszenie na na LIX sesję Rady Powiatu Słupskiego

Przewodniczący Rady Powiatu Słupskiego, Jan Olech, zaprasza na LIX sesję Rady Powiatu Słupskiego, którą zwołuję zgodnie z art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (Dz. U. z 2022 r., poz. 1526 z póżn. zm.) na dzień 26 września 2023 roku.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Deklaracja dostępności | Wykonanie i obsługa techniczna AlfaTV | Archiwum strony