Wojewódzkie Święto Plonów w Debrznie

W dn. 17-18 września br. w Debrznie odbyło się Pomorskie Święto Plonów. Powiat Słupski przez dwa dni wspólnie z oddziałem promocji Starostwa Powiatowego promowało walory Koło Gospodyń Wiejskich z Lulemina w gm. Kobylnica oraz Koło Gospodyń Wiejskich z Barcina w gm. Kępice. Na scenie dożynek wojewódzkich wystąpił Zespół Skotawianie z Dębnicy Kaszubskiej. Dodatkowo przy powiatowym stoisku warsztaty poprowadził artysta rzeźbiarz Zenon Frąckiewicz.
W konkursie na wieniec nasz powiat reprezentowało: KGW Gąbino z gminy Ustka oraz KGW Głobino-Stanięcino z gminy Słupsk.
Zarząd powiatu reprezentowali starosta słupski Paweł Lisowski i członek zarządu Marcin Kowalczyk.
Serdecznie dziękujemy wszystkim mieszkańcom zaangażowanym w promocję naszego regionu oraz spółce PKS Słupsk S.A., która zapewniła dojazd na to wydarzenie.

XVIII Słupskie Pokopki – święto ziemniaka

XVIII SŁUPSKIE POKOPKI zbliżają się wielkimi krokami. W tym roku ponownie spotykamy się w Karzniczce 2 października.

Umowa na przebudowę drogi powiatowej 1172G w Dębnicy Kaszubskiej podpisana

Umowa na przebudowę drogi powiatowej 1172G w miejscowości Dębnica Kaszubska - Etap II (Gmina Dębnica Kaszubska) podpisana.