Przejdź do treści
Dofinansowanie z budżetu państwa
Projekty unijne
Fundusz dróg samorządowych

Zmiany w godzinach pracy aptek

Zmiany w godzinach pracy aptek

W związku ze stanem zagrożenia epidemicznego oraz decyzją Aptek informujemy, iż niżej wymienione Apteki zmieniają (do odwołania) swoje godziny otwarcia.

  1. Apteka Remedium przy ul. Ks. Kard. S. Wyszyńskiego 1b w Ustce pracować będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 8-20, a w sobotę w godzinach 8-16.
  2. Apteka Ustecka sp. z o.o. przy ul. Żeromskiego 5 w Ustce pracować będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 8-20, w sobotę w godzinach 8-15, a w niedziele będzie nieczynna.
  3. Apteka Panaceum 013 przy ul. Kopernika 18 w Ustce pracować będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 730-20, w sobotę w godzinach 8-19, a w niedziele będzie nieczynna.
  4. Apteka Stokrotka przy ul. Darłowskiej 7a w Ustce pracować będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 9-20, a w sobotę w godzinach 9-15.
  5. Apteka Centrum Leków przy ul. Grunwaldzkiej 26 w Ustce pracować będzie od poniedziałku do piątku w godzinach  830-20, a w sobotę w godzinach 9-16.
  6. Apteka z Pasją przy ul. Polnej 2 w Ustce pracować będzie od poniedziałku do soboty w godzinach 800-2200, a w niedziele będzie nieczynna.
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Deklaracja dostępności | Wykonanie i obsługa techniczna AlfaTV | Archiwum strony