Anna Pietrzak - Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu

Anna Pietrzak

Ukończyła Politechnikę Koszalińską z tytułem magistra ekonomii. Ma uprawnienia do nauczania przedmiotów zawodowych.

Była dyrektorem szkoły policealnej. Obecnie jest dyrektorem Gminnego Ośrodka Kultury w Dębnicy Kaszubskiej i prezesem Stowarzyszenia Społeczno-Ekonomicznego „Budzimy kulturę”. W radzie powiatu od 2014 roku. W latach 2014 - 2018 przewodniczyła komisji rewizyjnej i pracowała w komisji polityki społecznej. Pod koniec kadensji była w zarządzie powiatu. W obecnej kadencji jest wiceprzewodniczącą rady powiatu i pracuje w komisji polityki społecznej, komisji budżetu i finansów oraz rozwoju powiatu. Jej pasja to lalkarstwo - tworzy lalki techniką waldorfską.