Przejdź do treści
Dofinansowanie z budżetu państwa
Projekty unijne
Fundusz dróg samorządowych
16.12
2022

Powiatowy Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnościami

 

Powiatowy Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnościami, zorganizowany przez Dom Pomocy Społecznej w Machowinie, był okazją do wyróżnienia instytucji, firm i osób, które bezinteresownie i wielką serdecznością niosą pomoc osobom z niepełnosprawnościami.

Podczas wczorajszej uroczystości połączonej z występami artystycznymi podopiecznych DPS-ów z terenu powiatu, wręczono również statuetki, będące Honorowym Wyróżnieniem Starosty Słupskiego ”Daję Radość”. Otrzymali je:
Nadleśnictwo Damnica, Fundacja Przystań, Centrum Edukacji Technik Sp. z o. o., Markos Sp. z o. o., Fundacja Lex Humana, Maripol Meble Polska Sp. z o. o., Scania Production Slupsk S. A.
Nominowani do wyróżnienia byli również:
Agnieszka Budkowska - Prezes Zarządu Spółdzielni Socjalnej „Pomocna dłoń”, Środowiskowy Dom Samopomocy w Potęgowie, Centrum Integracji Społecznej w Ustce.
Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy za Wasze wspaniałe serca. Swoją postawą stajecie się wzorem oraz inspiracją dla innych.
 
 
 
 
29.11
2023

Podsumowanie LXII sesji Rady Powiatu Słupskiego

28 listopada br. w słupskim Starostwie odbyła się LXII sesja Rady Powiatu Słupskiego.

21.11
2023

Zaproszenie na LXII sesję Rady Powiatu Słupskiego

Przewodniczący Rady Powiatu Słupskiego Jan Olech zaprasza na LXII sesję Rady Powiatu Słupskiego, którą zwołuje zgodnie z art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (Dz. U. z 2022 r. poz. 1526, z późn. zm.) na dzień 28 listopada 2023 roku, godz. 13:00 (wtorek), w sali konferencyjnej 202 Starostwa.

21.11
2023

Dzień Pracownika Socjalnego

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego Zarząd Powiatu spotkał się z dyrektorami i pracownikami domów pomocy społecznej , Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Słupsku oraz Centrum Administracyjnego Domów dla Dzieci w Ustce.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Deklaracja dostępności | Wykonanie i obsługa techniczna AlfaTV | Archiwum strony