Przejdź do treści
Dofinansowanie z budżetu państwa
Projekty unijne
Fundusz dróg samorządowych
25.06
2024

Zarząd Powiatu Słupskiego z wotum zaufania i absolutorium za 2023 rok

 
Za nami IV Sesja Rady Powiatu Słupskiego, podczas której radni podjęli jednogłośnie dwie ważne uchwały w sprawie udzielenia Zarządowi Powiatu Słupskiemu absolutorium oraz wotum zaufania za wykonanie ubiegłorocznego budżetu.
 
Przed głosowaniem starosta słupski Paweł Lisowski przedstawił „Raport o stanie Powiatu Słupskiego”, podsumowujący działania samorządu powiatowego w 2023 roku, w szczególności realizację przyjętych uchwał, programów oraz strategii. W raporcie znalazły się również informacje dotyczące zadań, które Zarząd realizował w zeszłym roku przy udziale jednostek organizacyjnych powiatu oraz poszczególnych wydziałów Starostwa Powiatowego.
 
Rok 2023 dla Powiatu Słupskiego był rekordowym pod względem wydatków, które wyniosły prawie 209 mln zł i inwestycji, na które pozyskano liczne dofinansowania ze środków zewnętrznych. Dochody samorządu ogółem przekroczyły 200 mln zł.
 
18.07
2024

Zaproszenie na V sesję Rady Powiatu Słupskiego

Przewodniczący Rady Powiatu Słupskiego Jan Olech zaprasza na V sesję Rady Powiatu Słupskiego, którą zwołuje na dzień 23 lipca br., o godz. 13.00 (wtorek), w Starostwie Powiatowym w Słupsku,

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Deklaracja dostępności | Wykonanie i obsługa techniczna AlfaTV | Archiwum strony