Gospodarstwa Opiekuńcze Szansą na Rozwój Działalności Pozarolniczej

21 października br. odbyła się konferencja online pt. "Gospodarstwa opiekuńcze szansą na rozwój działalności pozarolniczej" w ramach Planu Działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 Plan Operacyjny na lata 2020-2021.

Konferencja została zorganizowana przez Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu w partnerstwie z Powiatem Słupskim, Gminą Damnica oraz Pomorską Izbą Rolniczą.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałami pokonferencyjnymi, które znajdują się tutaj oraz z zamieszczonym poniżej artykułem z przebiegu konferencji.

Artykuł

Punkty szczepień w powiecie słupskim

Przedstawiamy mapę aktualnych miejsc szczepień (aktualizowanych na bieżąco) na terenie powiatu słupskiego.

XXXIV sesja Rady Powiatu Słupskiego

30 listopada br. w słupskim Starostwie odbyła się XXXIV sesja Rady Powiatu Słupskiego.