Gospodarstwa Opiekuńcze Szansą na Rozwój Działalności Pozarolniczej

21 października br. odbyła się konferencja online pt. "Gospodarstwa opiekuńcze szansą na rozwój działalności pozarolniczej" w ramach Planu Działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 Plan Operacyjny na lata 2020-2021.

Konferencja została zorganizowana przez Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu w partnerstwie z Powiatem Słupskim, Gminą Damnica oraz Pomorską Izbą Rolniczą.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałami pokonferencyjnymi, które znajdują się tutaj oraz z zamieszczonym poniżej artykułem z przebiegu konferencji.

Artykuł

Nabór kandydatów do Rady Seniorów Powiatu Słupskiego

Trwa nabór kandydatów do Rady Seniorów Powiatu Słupskiego. Zgłoszenia przejmowane są do 17 maja br.

Rada Seniorów Powiatu Słupskiego zakończyła kadencję

Na ostatnim w tej kadencji posiedzeniu, 12 kwietnia w słupskim Starostwie, członkowie Rady podsumowali swoją działalność mijającej kadencji.