Przejdź do treści
Dofinansowanie z budżetu państwa
Projekty unijne
Fundusz dróg samorządowych
30.06
2022

Nad morze czy jezioro komunikacją zbiorową

 
Samorząd powiatowy, wzorem roku ubiegłego, we współpracy z operatorem PKS Słupsk SA, przygotował bogatą ofertę wakacyjnych połączeń autobusowych na tegoroczny sezon letni. O szczegółach poinformował na dzisiejszej konferencji starosta słupski Paweł Lisowski wraz z członkami Zarządu Marcinem Kowalczykiem i Rafałem Kononem oraz prezesem spółki PKS Piotrem Rachwalskim.
 
Linie sezonowe zapewnią wygodny dojazd m.in.:
- do nadmorskich miejscowości takich jak Ustka, Rowy, Poddąbie, Dębina,
- nad jeziora Obłęskie, Krzynia, Dobra,
- do Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach, latarni morskiej w Czołpinie, na wydmy w Słowińskim Parku Narodowym, Doliny Charlotty Resort & Spa, czy pałacu w Warcinie.
 
Nowością w tym sezonie letnim jest również połączenie do Swołowo - Stolica Krainy w Kratę i Muzeum Kultury Ludowej Pomorza w Swołowie oraz do Starkowa i Zagrody Śledziowej Herring Museum .
 
Wakacyjne połączenia ruszają już jutro, 1 lipca i będą kursowały do 31 sierpnia br.
 
 
 

 

01.08
2022

Olimpiada dla Seniorów - etap powiatowy

Zapraszamy Seniorów z powiatu słupskiego do udziału w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Obywatelskiej "Senior Obywatel 2022/2023". Etap powiatowy zostanie przeprowadzony przez Starostwo Powiatowe w Słupsku we wrześniu br.

01.08
2022

78. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego

Aby oddać hołd Bohaterom Powstania przy Pomniku Powstańców Warszawskich w Słupsku odbyły się uroczystości 78. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego z udziałem władz samorządowych, środowisk kombatanckich, przedstawicieli wojska i służb mundurowych oraz mieszkańców.

01.08
2022

Droga nr 1147G od skrzyżowania z DW208 do Ciecholubia przebudowana

Zakończyła się przebudowa drogi powiatowej nr 1147G od skrzyżowania z DW208 (Osowo) do Ciecholubia, która objęła odcinek ponad 5 km.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Deklaracja dostępności | Wykonanie i obsługa techniczna AlfaTV | Archiwum strony