Przejdź do treści
Dofinansowanie z budżetu państwa
Projekty unijne
Fundusz dróg samorządowych
13.06
2022

Podsumowanie Powiatowych Zawodów drużyn OSP

 

Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią 12 czerwca br. w Jezierzycach odbyły się Powiatowe Zawody Sportowo Pożarnicze Powiatu Słupskiego. Udział w nich wzięły 24 drużyny, w tym 11 Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych.

Oto laureaci: W grupie drużyn męskich pierwsze miejsce zajęła drużyna OSP Korzybie, drugie OSP Wrząca,trzecie OSP Mielno. Wśród drużyn kobiet na podium znalazły się OSP Mielno, OSP Kępice i OSP Włynkowo.

Klasyfikacja drużyn MDP do lat szesnastu wygląda następująco: drużyny chłopców: OSP Lulemino (I-miejsce), OSP Łupawa (II-miejsce), OSP Barcino (III-miejsce) drużyny dziewczynek: OSP Korzybie (I-miejsce), OSP Wrząca (II-miejsce), OSP Łupawa (III-miejsce). Wśród najmłodszych drużyn do lat 10 pierwsze miejsce zdobyło OSP Smołdzino.

W Zawodach wojewódzkich, planowanych w czerwcu 2023 roku, powiat słupski będą reprezentowały dwie drużyny: OSP Korzybie, OSP Wrząca i OSP Mielno.

Wszystkim drużynom OSP, uczestniczącym w strażackich zmaganiach, gratulujemy przygotowania, umiejętności, postawy i wspaniałej rywalizacji. Raz jeszcze wielkie brawa.

 
 
 
 
02.06
2023

Słupska Akademia stała sie Uniwersytetem Pomorskim

Od 1 czerwca br. słupska Uczelnia zmieniła status i oficjalnie przekształciła się z Akademii na Uniwersytet Pomorski w Słupsku.

01.06
2023

III miejsce w Rankingu Powiatów

Starosta słupski odebrał symboliczną statuetkę i list gratulacyjny za zajęcie przez samorząd powiatu słupskiego trzeciego miejsca w Rankingu Powiatów Polskich 2022 w kategorii powiatów od 60 tys. do 120 tys. mieszkańców.

30.05
2023

IV Powiatowa Olimpiada Pierwszej Pomocy dla młodzieży szkolnej zakończona

Ponad 20 szkół z powiatu słupskiego i miasta Słupska wzięło udział w finałowych konkurencjach IV Powiatowej Olimpiady Pierwszej Pomocy dla młodzieży szkolnej, zorganizowanych na terenie Zespółu Szkół Agrotechnicznych w Słupsku.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Deklaracja dostępności | Wykonanie i obsługa techniczna AlfaTV | Archiwum strony