Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Posiedzenie Powiatowej Rady Rynku Pracy

Członkowie Powiatowej Rady Rynku Pracy spotkali się by podsumować działania mijającego roku.

Na spotkaniu przedstawiono aktualną sytuację na rynku pracy powiatu słupskiego i miasta Słupska, a także przedstawiono informację o wydatkowaniu środków Funduszu Pracy oraz Europejskiego Funduszu Społecznego w okresie od 1 stycznia 2019 r. do 30 listopada 2019 r.

Testy na koronawirusa już w Słupsku

Centrum funkcjonuje na terenie kampusu Akademii Pomorskiej w Słupsku przy ul. Westerplatte 64/Kozietulskiego. Test mogą wykonać osoby, które zgłoszą się na infolinię - tel. 58 727 05 05 i zostaną zakwalifikowane przez operatora do badania.