Powiatowe Zawody Sportowo – Pożarnicze jednostek OSP za nami

Na stadionie sportowym w Główczycach (gmina Główczyce) odbyły się Powiatowe Zawody Sportowo – Pożarnicze jednostek OSP zorganizowane przez Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Słupsku, Komendę Miejską PSP w Słupsku i Gminę Główczyce.

Do Zawodów przystąpiło 18 drużyn, w tym 10 męskich i 8 kobiecych oraz 2 Szkolne Drużyny Pożarnicze. Przeprowadzono je w trzech konkurencjach: sztafeta pożarnicza 7 x 50 m z przeszkodami, ćwiczenie bojowe, konkurencja musztry.

Wyniki konkurencji musztry:

- w grupie mężczyzn: 1️ miejsce - OSP Strzelino, 2 miejsce - OSP Wrząca, 3 miejsce - OSP Pęplino

- w grupie kobiet: 1 miejsce - OSP Łupawa, 2 miejsce - OSP Korzybie, 3 miejsce -  OSP Zaleskie

Wyniki klasyfikacji generalnej:

- w grupie mężczyzn: 1 miejsce - OSP Wrząca  2 miejsce -  OSP Korzybie 3miejsce -miejsce OSP Pęplino.

- w grupie kobiet: 1 miejsce -  OSP Korzybie, 2 miejsce -  OSP Wrząca, 3 miejsce - OSP Mielno.

Wszystkim drużynom OSP, uczestniczącym w strażackich zmaganiach, gratulujemy przygotowania, umiejętności, postawy i wspaniałej rywalizacji. Raz jeszcze wielkie brawa.

Zaproszenie na V sesję Rady Powiatu Słupskiego

Przewodniczący Rady Powiatu Słupskiego Jan Olech zaprasza na V sesję Rady Powiatu Słupskiego, którą zwołuje na dzień 23 lipca br., o godz. 13.00 (wtorek), w Starostwie Powiatowym w Słupsku,