Przejdź do treści
Dofinansowanie z budżetu państwa
Projekty unijne
Fundusz dróg samorządowych
16.12
2022

Powiatowy Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnościami

 

Powiatowy Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnościami, zorganizowany przez Dom Pomocy Społecznej w Machowinie, był okazją do wyróżnienia instytucji, firm i osób, które bezinteresownie i wielką serdecznością niosą pomoc osobom z niepełnosprawnościami.

Podczas wczorajszej uroczystości połączonej z występami artystycznymi podopiecznych DPS-ów z terenu powiatu, wręczono również statuetki, będące Honorowym Wyróżnieniem Starosty Słupskiego ”Daję Radość”. Otrzymali je:
Nadleśnictwo Damnica, Fundacja Przystań, Centrum Edukacji Technik Sp. z o. o., Markos Sp. z o. o., Fundacja Lex Humana, Maripol Meble Polska Sp. z o. o., Scania Production Slupsk S. A.
Nominowani do wyróżnienia byli również:
Agnieszka Budkowska - Prezes Zarządu Spółdzielni Socjalnej „Pomocna dłoń”, Środowiskowy Dom Samopomocy w Potęgowie, Centrum Integracji Społecznej w Ustce.
Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy za Wasze wspaniałe serca. Swoją postawą stajecie się wzorem oraz inspiracją dla innych.
 
 
 
 
02.06
2023

Słupska Akademia stała sie Uniwersytetem Pomorskim

Od 1 czerwca br. słupska Uczelnia zmieniła status i oficjalnie przekształciła się z Akademii na Uniwersytet Pomorski w Słupsku.

01.06
2023

III miejsce w Rankingu Powiatów

Starosta słupski odebrał symboliczną statuetkę i list gratulacyjny za zajęcie przez samorząd powiatu słupskiego trzeciego miejsca w Rankingu Powiatów Polskich 2022 w kategorii powiatów od 60 tys. do 120 tys. mieszkańców.

30.05
2023

IV Powiatowa Olimpiada Pierwszej Pomocy dla młodzieży szkolnej zakończona

Ponad 20 szkół z powiatu słupskiego i miasta Słupska wzięło udział w finałowych konkurencjach IV Powiatowej Olimpiady Pierwszej Pomocy dla młodzieży szkolnej, zorganizowanych na terenie Zespółu Szkół Agrotechnicznych w Słupsku.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Deklaracja dostępności | Wykonanie i obsługa techniczna AlfaTV | Archiwum strony