XVIII Rajd Rowerowy im. Stanisława Kądzieli

Serdecznie zapraszamy na XVIII Rajd Rowerowy im. Stanisława Kądzieli szlakiem Domów Pomocy Społecznej pod honorowym patronatem starosty słupskiego Pawła Lisowskiego.
Organizatorzy zaplanowali rajd na sobotę 24 września. Start o godz. 10.15 z Lubuczewa. Trasa poprowadzi uczestników do Machowina z finałem w Machowinku.

XVIII Słupskie Pokopki – święto ziemniaka

XVIII SŁUPSKIE POKOPKI zbliżają się wielkimi krokami. W tym roku ponownie spotykamy się w Karzniczce 2 października.

Umowa na przebudowę drogi powiatowej 1172G w Dębnicy Kaszubskiej podpisana

Umowa na przebudowę drogi powiatowej 1172G w miejscowości Dębnica Kaszubska - Etap II (Gmina Dębnica Kaszubska) podpisana.