Przejdź do treści
Dofinansowanie z budżetu państwa
Projekty unijne
Fundusz dróg samorządowych
30.06
2020

Zarząd Powiatu z absolutorium za 2019 rok

We wtorek, 30 czerwca 2020 r. odbyła się XIX Sesja Rady Powiatu Słupskiego.

Najważniejszym punktem Sesji było udzielenie absolutorium dla Zarządu Powiatu za wykonanie ubiegłorocznego budżetu. Radni rozpatrzyli również raport o stanie Powiatu za rok 2019, który był pierwszym pełnym rokiem funkcjonowania Zarządu VI kadencji. W tym okresie przede wszystkim realizowane były działania inwestycyjne Powiatu, w tym przebudowa dróg powiatowych, oraz wytyczne zawarte w programach i uchwałach Rady Powiatu Słupskiego.

Raport o stanie Powiatu Słupskiego przygotowany przez Zarząd Powiatu, został opracowany w celu przedstawienia najważniejszych działań, jakie miały miejsce w roku 2019. Obowiązek sporządzenia tego dokumentu został wprowadzony do regulacji ustrojowych samorządu Ustawą z dnia 11 stycznia 2018 r.

Po przedstawionej informacji z realizacji zeszłorocznego budżetu, radni poprzez głosowanie udzielili jednogłośnie absolutorium Zarządowi Powiatu. Za udzieleniem wotum zaufania głosowało 21 radnych.

 

 

21.10
2020

Zawiadomienie o XXII sesji Rady Powiatu Słupskiego

Przewodniczący Rady Powiatu Jan Olech zawiadamia, że zwołuje XXII sesję Rady Powiatu Słupskiego zgodnie z art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (Dz. U. z 2019 r. poz. 920) na dzień 27 października 2020 roku, godz. 13:00 (wtorek). W związku z sytuacją epidemiczną posiedzenie odbędzie się zdalnie.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Deklaracja dostępności | Wykonanie i obsługa techniczna AlfaTV | Archiwum strony