Zakup taboru autobusowego

Nazwa: „Zwiększenie udziału przyjaznego środowisku i dostosowanego dla niepełnosprawnych transportu publicznego w obsłudze mieszkańców powiatu słupskiego poprzez zakup nowoczesnego, energooszczędnego taboru autobusowego”

Opis zadania:

Inwestycja polega na zwiększeniu udziału przyjaznego środowisku i dostosowanego dla osób niepełnosprawnych transportu publicznego w obsłudze mieszkańców Powiatu Słupskiego poprzez zakup nowoczesnego, energooszczędnego taboru autobusowego spełniającego normę Euro 6 wraz z wyposażeniem. Planowany zakup obejmuje: 4 pojazdy „midi” oraz 6 pojazdów „maxi”.

slajd dot. dofinansowania