Konsultacje społeczne dotyczące dokumentu pn. „Strategia Rozwoju Społeczno-Gospodarczego Powiatu Słupskiego na lata 2023-2030”

Zarząd Powiatu Słupskiego ogłasza, że w dniach od 5 września 2022 roku do 12 października 2022 roku są prowadzone konsultacje społeczne z mieszkańcami powiatu oraz konsultacje z jednostkami samorządu terytorialnego, partnerami społecznymi i gospodarczymi dotyczące wyrażenia opinii o projekcie dokumentu pn. „Strategia Rozwoju Społeczno-Gospodarczego Powiatu Słupskiego na lata 2023-2030”. Celem konsultacji jest zebranie uwag i komentarzy do projektu dokumentu. Konsultacje prowadzone są w formie pisemnego, w tym elektronicznego zbierania uwag oraz w formie spotkania konsultacyjnego.

Udział w konsultacjach polega na zgłoszeniu uwag i komentarzy do projektu dokumentu przy użyciu formularza konsultacyjnego.

Ogłoszenia o konsultacjach, projekt dokumentu oraz formularz konsultacyjny znajdą Państwo w poniższym linku:

Raport z konsultacji projektu dokumentu pn. „Strategia Rozwoju Społeczno-Gospodarczego Powiatu Słupskiego na lata 2023-2030”