Wyniki konsultacji ws. naruszenia granic powiatu

Za nami podsumowanie wyników konsultacji społecznych, w których mieszkańcy wyrażali swoją opinię na temat propozycji poszerzenia granic miasta Słupska, naruszającej granice powiatu słupskiego. Oddano w sumie 17 746 głosów. Za przyłączeniem nowych terenów do miasta było 195 osób, 17 038 osób było przeciwnych, natomiast 175 mieszkańców wstrzymało się od głosu. Dziękujemy wszystkim tym, którzy zaangażowali się w cały proces konsultacji oraz oddali głos i podzielili się swoją opinią w tej sprawie.