Konsultacje społeczne dotyczące koncepcji rozwoju infrastruktury rowerowej na terenie powiatu słupskiego

Zarząd Powiatu Słupskiego ogłasza, że w dniach od 29 sierpnia 2022 roku do 12 września 2022 roku są prowadzone konsultacje społeczne z mieszkańcami powiatu dotyczące rozwoju infrastruktury rowerowej na terenie powiatu słupskiego. Celem konsultacji jest zebranie opinii na temat rozwoju infrastruktury rowerowej na terenie powiatu słupskiego, w tym określenie potrzeby przeprowadzenia inwentaryzacji i stworzenia koncepcji rozwoju tras rowerowych. Konsultacje prowadzone są w formie badania ankietowego oraz w formie dyskusji na forum internetowym.

Udział w konsultacjach polega na zgłoszeniu uwag i komentarzy do projektu dokumentu przy użyciu ankiety lub na forum internetowym w trakcie trwania dyskusji.

/pliki/powiatslupski/pliki/ogloszenie_zarzadu_powiatu_slupskiego.pdf

/pliki/powiatslupski/pliki/ankieta_konsultacyjna.pdf

/pliki/powiatslupski/pliki/ankieta_konsultacyjna.docx

Raport z konsultacji społecznych z mieszkańcami powiatu słupskiego: