Przebudowa drogi Nowe Skórowo-Nieckowo

Nowe Skórowo

Przebudowa drogi powiatowej nr 1182G od Nowego Skórowa do Nieckowa (Gmina Potęgowo)

Zadanie realizowane na podstawie: umowy nr RPI-IV/7134/15/2018 z dnia 21 maja 2018 r. zawartej pomiędzy Powiatem Słupskim a Gminą Potęgowo. Całkowita wartość zadania wyniosła 1 127 725,40 zł. W 2018 roku Powiat Słupski otrzymał dotację z Gminy Potęgowo w wysokości 563 862,70 zł. Zadanie obejmowało odcinek drogi  o długości 2,8 km poprzez wykonanie na istniejącej nawierzchni dwuwarstwowej nakładki bitumicznej wraz z wykonaniem obustronnych poboczy z kruszywa łamanego. Realizacja zadania zakończona w grudniu 2018 roku.