Przebudowa ul. Słupskiej w Główczycach

Główczyce

Przebudowa drogi powiatowej nr 1139G w ciągu ul. Słupskiej w m. Główczyce (Gmina Główczyce)

Zadanie realizowane na podstawie umowy nr RPI-IV/7134/14/2018 z dnia 15 maja 2018 r. zawartej pomiędzy Powiatem Słupskim a Gminą Główczyce. Wartość całkowita zadania wyniosła 96 980,58 zł, w tym udział finansowy Gminy Główczyce w wysokości 48 290,29 zł. Zakres zadania obejmował przebudowę odcinka drogi od  skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 213 wzdłuż ul. Słupskiej w kierunku m. Klęcinko na długości około 0,15 km poprzez wykonanie robót związanych z poszerzeniem jezdni, ustawieniem krawężnika, wykonaniem nawierzchni z kostki betonowej. Realizacja zadania zakończona w  grudniu 2018 roku.