Zakup samochodu osobowego dla PCPR

Zakup samochodu osobowego na potrzeby Powiatowego Centrum Pomocy Rodziniew Słupsku.

Samochód wspomaga realizację zadań koordynatorów rodzinnej pieczy zastępczej, specjalistów pracy z rodziną oraz psychologa – odwiedzających  środowisko rodzin zastępczych, będących w stałym kontakcie z rodzinami oraz wychowankami pieczy zastępczej. Samochód osobowy służy również wyjazdom pracowników socjalnych do placówek Centrum Administracyjnego Domów dla Dzieci w Ustce oraz do mieszkania chronionego w Ustce prowadzonego przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Słupsku.  Zadanie finansowane było ze środków powiatu w wysokości 57 594,50 zł.

Zadanie zrealizowało Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Słupsku w 2018 r.