Zakup samochodu dla SOSW w Damnicy

Samochód SOSW

Zakup samochodu przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych dla Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Damnicy

W 2018 roku dokonano zakupu samochodu  w celu zapewnienia dowozu uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno–Wychowawczego na zajęcia szkolne. Ponadto wykorzystywany jest do wyjazdów osób z niepełnosprawnościami na rehabilitację społeczną, zawodową i medyczną.

Zadanie finansowane było ze środków powiatu w wysokości 49 785,00 zł oraz ze  środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w kwocie 78 000,00 zł w ramach projektu wyrównywania różnic miedzy regionami.