Przebudowa drogi Stowięcino-Podole Wielkie

Stowięcino

Przebudowa drogi powiatowej nr 1179G Stowięcino – Podole Wielkie (Gmina Główczyce)

Zadanie realizowane na podstawie: umowy nr RPI-IV/7134/13/2018 z dnia 15 maja 2018 roku zawartej pomiędzy Powiatem Słupskim a Gminą Główczyce. Całkowita wartość zadania wyniosła 744 591,11 zł. W 2018 rokuPowiat Słupski otrzymał dotację z Gminy Główczyce w wysokości 372 295,55 zł. W ramach zadania wykonano przebudowę drogi na odcinku drogi o długości 1,5 km polegającej na ułożeniu nowych warstw bitumicznych z wykonaniem poszerzenia nawierzchni bitumicznej. Realizacja zadania zakończona w grudniu 2018 roku.