Przebudowa drogi powiatowej 1172G w miejscowości Dębnica Kaszubska - Etap II

Nazwa pełna zadania: Przebudowa drogi powiatowej 1172G w miejscowości Dębnica Kaszubska - Etap II (Gmina Dębnica Kaszubska)

Opis zadania:

Przebudowa odcinka drogi nr 1172G klasy L (lokalnej) o długości 1,2 km ul. Skarszewska i Kościelna w Dębnicy Kaszubskiej: poszerzenie jezdni do szerokości od 5,5 m do 6,0 m, w tym przebudowa obiektu mostowego w ciągu ul. Kościelnej; budowa chodników i zjazdów na posesje.

Realizacja zadania polepszy skomunikowanie obszaru m. Dębnica Kaszubska z drogą wojewódzką nr 210 prowadzącą w kierunku miasta Słupska i położnego w sąsiedztwie węzła trasy S6.

Realizacja zadania polepszy warunki ruchu pojazdów i pieszych, podniesie poziom bezpieczeństwa ruchu drogowego na tym odcinku drogi powiatowej.