]

Tytuł operacji: Nagłośnienie hali widowiskowo-sportowej przy Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Ustce

Zadanie współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach: działania: „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

Cel ogólny LSR:

1. Atrakcyjne miejsce zamieszkania i pobytu.

1.3 Rozwój infrastruktury społecznej oraz kompleksowe zagospodarowanie przestrzeni publicznej.

1.3.1 Rozwój ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury kulturalnej i rekreacyjnej, zwłaszcza służącej integracji i edukacji lokalnej społeczności.

Celem operacji jest rozwój, ogólnodostępnej, niekomercyjnej infrastruktury kulturalno - rekreacyjnej, służącej integracji i edukacji lokalnej społeczności poprzez nagłośnienie hali widowiskowo-sportowej przy Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Ustce do dnia złożenia wniosku o płatność.

Koszt całkowity projektu: 153 973,52 zł

Dofinansowanie: 94 395 zł

Przedmiotem operacji jest nagłośnienia hali widowiskowo-sportowej przy Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Ustce , ul. Bursztynowa 12.

Profesjonalne nagłośnienie hali widowiskowo-sportowej będzie pozwalało na organizację imprez kulturalnych i rekreacyjnych o zasięgu obejmującym obszar Słowińskiej Grupy Rybackiej  będzie dodatkowym atutem mogącym zachęcić turystów do odwiedzenia miasta lub spędzenia czasu przez licznych turystów. Dla miejscowej społeczności będzie natomiast zachętą do wspólnego spędzania czasu, aktywizacją seniorów i międzypokoleniowej integracji.

Zakres rzeczowo-finansowy operacji obejmuje kompletny zestaw nagłośnienia, w skład którego wchodzi: 6 szt głośników pasywnych 12 cali wraz z uchwytami montażowymi; 2 głośniki aktywne i 2 statywy głośnikowe; podwójny zestaw z dwoma mikrofonami doręcznymi (2 szt.); 4 statywy mikrofonowe; Monopro XLR M i F (po 2 szt); mikser cyfrowy; odtwarzacz audio CD/USB/MP3/FM/AM/BT, wzmacniacz, skrzynia transportowa; przewody głośnikowe; Montaż, konfiguracja, szkolenie z obsługi.